03

SERWIS 

systemów cctv, kamer, rejestratorów i sprzętu IT

    Każde urządzenie elektroniczne, by działać sprawnie i bezproblemowo przez długi czas wymaga tzw. "serwisowania".

 

    My również zajęliśmy się tym tematem, może bardziej od innych firm (choć musimy przyznać,  że konkurencja także zaczęła ostatnio dbać o zainstalowany sprzęt, co bardzo pochwalamy!).

 

     Naszą dewizą jest to, by nasz klient był bardziej niż zadowolony, dlatego mówimy i wdrażamy w czyn prostą zasadę, o której wszyscy chyba wiedzą: "Jak dbasz, tak masz!".

     Przynajmniej raz na 6 miesięcy sprzęt cctv powinien podlegać przeglądom okresowym. Zwłaszcza okablowanie, które na łączeniach może korodować, co w efekcie powoduje gorszą jakość przekazywanego z kamer sygnału. Również same kamery powinny być wyczyszczone, sprawdzone, by dalej służyć zakładanym na początku celom.

 

     Przy ścisłej współpracy z VIVOTEK Polska, możemy naszym klientom zaoferować już nie tylko "standardową", 24-miesięczną gwarancję na montowane systemy, nawet nie 36-miesięczną... Teraz, UWAGA!, nasi klienci jako wyjątkowi i jedyni w Polsce, mogą cieszyć się opieką gwarancyjną nawet przez 6 lat!

     Wymaga to określenia przy zamówieniu kamer, czy wybierasz wersję standardową, czy chcesz wykupić dodatkowe 3 lata gwarancji za 5% wartości kamery. 

     Jako chyba jedyni w kraju (przynajmniej pierwsi na tą chwilę), doceniając jak ważnym podmiotem naszej działalności jest klient - czyli Wy! - wprowadziliśmy możliwość przedłużenia gwarancji do 6-iu lat! 

     Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Wasi znajomi po trzech latach muszą ponownie zainwestować w sprzęt, który już po gwarancji uległ uszkodzeniu, a Wy zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydajecie na jakieś fajne wakacje! To jest COŚ!  Prawda?